Książka na wakacje 2020 Okolicznościowe

Gorąca książkowa pozycja na lato 2020

Wakacyjna nuda

Lato sprzyja słodkiemu lenistwu na łonie natury. Bez względu na to czy planujesz w tym roku wyjazd czy może jednak zostajesz w domu, z pewnością znajdziesz choć chwilę na przyjemny spacer zwieńczony piknikiem na zielonej trawie lub porcją lodów w ulubionej kawiarni. Cisza, spokój, piękne słońce, może ulubiona muzyka, pyszne jedzenie ale chwila, czegoś jeszcze brakuje do pełni szczęścia… Czym wtedy się zająć? Książka na wakacje 2020 przychodzi z pomysłem!

Książka na lato

Poukładane życie, rodzina, miłość, dobra, praca, spokój, stabilizacja. Jak wiele z nas żyje w podobnej, pięknej i delikatnej bańce szczęścia. Każdy jednak skrywa jakiś sekret – błędy młodości czy też drobne grzeszki. Coś, czego nikomu nie chce wyjawić, o czym najlepiej zapomnieć, zostawić to za sobą. Co byśmy zrobili gdyby w samym środku tego wszystkiego zjawił się Nieznajomy, który zapragnąłby zrujnować wszystko to, co zbudowaliśmy z tak wielkim trudem? Kim jest? Dlaczego to robi?

Z tą zagadką musiał zmierzyć się Adam Price, bohater bestsellerowej powieści “Nieznajomy” Harlana Cobena.

Jak to się zaczęło?

Adam miał wiele do stracenia – uroczą żonę, dwóch synów z których miał prawo być dumnym, piękny dom, satysfakcjonującą pracę. Czyż nie brzmi to jak prawdziwy “Amerykański sen”? Wszystko zmienia się gdy w jego życiu, pewnego dnia, pojawia się tytułowy Nieznajomy. Mężczyzna dowiaduje się, że Corinne, jego żona miała sekret. Sekret, który może odmienić wszystko. Gra o przetrwanie rozpoczyna się. Od tej chwili każdy niewłaściwy ruch może przekreślić przyszłość Adama i jego rodziny. Komu można zaufać? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej gdy po kłótni Corinne znika, a kolejni ludzie poznają sekrety swoich bliskich. Schemat jest zawsze podobny – Nieznajomy “wyrasta” przed nami nagle. Można go spotkać w parku, barze, na parkingu, zwyczajnego dnia, gdy nic nie wskazuje na ciąg tragedii, który ma za chwilę nastąpić. Kto spotka go dziś? Może będziesz to właśnie Ty.

Dlaczego wybrać tę pozycję?

Kiedy upał nie daje nam spokoju, słońce praży z wielką siłą, a nam nic już nie przynosi ukojenia, dreszczyk chłodu może przynieść mroczny, pełen tajemnic i zagadkowy kryminał. Szczególnie taki, spod pióra Harlana Cobena, mistrza budowania napięcia i stawiania pytań na które nie możemy znaleźć odpowiedzi. Kto choć raz muśnie opuszkami palców jego dzieło, ten zapragnie kolejnych doznań. Na całe szczęście mężczyzna ma duży dobytek pisarski, wystarczający by zanurzyć się w nim bez pamięci na niejedno lato. Gorąco do tego zachęcamy!

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Related posts